دوربین مخفی پورنو جعلی در کوریای جنوبی

تولید ویدئوهای دوربین مخفی پورنوگرافی و بارگذاری آن در اینترنت به یکی از معضلات بزرگ اجتماعی در کره/کوریای جنوبی تبدیل شده است، به طوری که همه ساله هزاران مورد از جرائم جنسی در پیوند با تصاویر پنهانی از بدن افراد و به ویژه زیر دامن زنان در این کشور ثبت می شود.

اما افرادی که هوس دید زدن پنهانی دارند، ممکن است از این به بعد با صحنه‌های ترسناک در این ویدئوها روبرو شوند زیرا پلیس کوریای جنوبی نمونه‌های تقلبی از این ویدئوها را با تصاویر غافلگیرکننده در اینترنت منتشر کرده است. در یکی از این ویدئوها روی تصویر زنی که مثلا دارند از او مخفیانه فیلم پورنو تهیه می کنند، نوشته شده است: «شاید شما کسی باشید که این زن را به سوی خودکشی سوق می دهد.»

ویدئوهای قلابی پلیس تاکنون هزاران بار توسط کاربران در کره جنوبی بارگذاری شده است. پلیس کره امیدوار است با روش «ترس درمانی» بتواند جلو تولید و پخش حجم زیادی از ویدئوهای پورنوگرافی مخفی در این کشور را بگیرد.

مأموران پلیس کوریای جنوبی ویدئوهای دوربین مخفی پورنو را در اینترنت رصد می کنند و افرادی که این ویدئوها را تولید می کنند ممکن است به زندان تا ۵ سال محکوم شوند.

ارسال دیدگاه